ERJ-1TYJ204U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ204U
JLCPCB Part #
C2089495
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS