ERJ-U2RD9531X
MFR.Part #
ERJ-U2RD9531X
JLCPCB Part #
C3929409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS