ERJ-1TYJ203U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ203U
JLCPCB Part #
C2075416
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS