ERJ-PB6D5762V
MFR.Part #
ERJ-PB6D5762V
JLCPCB Part #
C2086730
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS