ERJP03F1540V
MFR.Part #
ERJP03F1540V
JLCPCB Part #
C2123370
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS