ERJ-1GEF2433C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2433C
JLCPCB Part #
C19549910
Description
-55℃~+125℃ 243kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS