RT0201BRD078K66L
MFR.Part #
RT0201BRD078K66L
JLCPCB Part #
C852265
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS