RK73H1HTTC6492F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6492F
JLCPCB Part #
C2575545
Description
-55℃~+155℃ 50mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS