ERA-3KEB1243V
MFR.Part #
ERA-3KEB1243V
JLCPCB Part #
C1862126
Description
-55℃~+155℃ 100V 124kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS