ERJ-1GEF2431C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2431C
JLCPCB Part #
C19558631
Description
-55℃~+125℃ 2.43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS