ERJ-14NF8252U
MFR.Part #
ERJ-14NF8252U
JLCPCB Part #
C2080557
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS