ERJ1GNF1003C
MFR.Part #
ERJ1GNF1003C
JLCPCB Part #
C717003
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS