ERJ-12YJ753U
MFR.Part #
ERJ-12YJ753U
JLCPCB Part #
C20020651
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS