ERJ-U1DD2101U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2101U
JLCPCB Part #
C1704863
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS