ERJ-14NF66R5U
MFR.Part #
ERJ-14NF66R5U
JLCPCB Part #
C4028552
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS