TX2SA-12V-Z
MFR.Part #
TX2SA-12V-Z
JLCPCB Part #
C2684452
Package
SMD,15x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.028kΩ 100mΩ 12V 140mW 220V@DC 2A 2A@30VDC 4ms 4ms Silver + Gold Plated Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) SMD,15x7.4mm Signal Relays ROHS