TXD2SA-2M-4.5V-X
MFR.Part #
TXD2SA-2M-4.5V-X
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS