EXB-28V182JX
MFR.Part #
EXB-28V182JX
JLCPCB Part #
C1731513
Package
0402x4
Description
1.8kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS