ERA-14EB302U
MFR.Part #
ERA-14EB302U
JLCPCB Part #
C19583972
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS