ERJ-14BQJ2R7U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ2R7U
JLCPCB Part #
C2090293
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS