RN73H2ETTD77R7C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD77R7C25
JLCPCB Part #
C3945537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS