ERJ-PB6D6193V
MFR.Part #
ERJ-PB6D6193V
JLCPCB Part #
C4196763
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS