ERJ-H2RD4301X
MFR.Part #
ERJ-H2RD4301X
JLCPCB Part #
C5735373
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS