ERJ-14BQJ2R4U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ2R4U
JLCPCB Part #
C2089869
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS