ERJ-12SF1271U
MFR.Part #
ERJ-12SF1271U
JLCPCB Part #
C2088162
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS