ERJ-12SF1241U
MFR.Part #
ERJ-12SF1241U
JLCPCB Part #
C20019457
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS