ERJ-12SF1272U
MFR.Part #
ERJ-12SF1272U
JLCPCB Part #
C2088197
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS