ERJ-14NF6981U
MFR.Part #
ERJ-14NF6981U
JLCPCB Part #
C2080530
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS