ERG-2SJ510A
MFR.Part #
ERG-2SJ510A
JLCPCB Part #
C6034624
Description
-55℃~+235℃ 2W 51Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS