ECW-H16622RJV
MFR.Part #
ECW-H16622RJV
JLCPCB Part #
C3794874
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 6.2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS