ERG-2SJ510
MFR.Part #
ERG-2SJ510
JLCPCB Part #
C3570217
Description
-55℃~+235℃ 2W 51Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS