ERG-2SJ150A
MFR.Part #
ERG-2SJ150A
JLCPCB Part #
C5736177
Description
-55℃~+235℃ 15Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS