ERJ2RKF3481X
MFR.Part #
ERJ2RKF3481X
JLCPCB Part #
C400625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS