ERG-2SJ121A
MFR.Part #
ERG-2SJ121A
JLCPCB Part #
C6191747
Description
-55℃~+235℃ 120Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS