ERJ-P6WJ104V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ104V
JLCPCB Part #
C4132825
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS