ERA-2AEC1100X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEC1100X
JLCPCB Part #
C3965179
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS