ECE-T2EP152EA
MFR.Part #
ECE-T2EP152EA
Description
-40℃~+85℃ 133mΩ@120Hz 1500uF 22.5mm 250V 3000hrs@85℃ 35mm 5.656A@10kHz 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS