ERJUP3D1200V
MFR.Part #
ERJUP3D1200V
JLCPCB Part #
C544136
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS