ERJ-12ZYJ133U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ133U
JLCPCB Part #
C2087490
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS