ERJ-S08D6043V
MFR.Part #
ERJ-S08D6043V
JLCPCB Part #
C2128854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS