ERJ-14NF1501U
MFR.Part #
ERJ-14NF1501U
JLCPCB Part #
C2078127
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS