ERG-3SJ622A
MFR.Part #
ERG-3SJ622A
JLCPCB Part #
C3494974
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS