ERG-1SJ330P
MFR.Part #
ERG-1SJ330P
JLCPCB Part #
C7273148
Description
-55℃~+200℃ 1W 33Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS