ERX-1SJ3R3
MFR.Part #
ERX-1SJ3R3
JLCPCB Part #
C7188037
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.3Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS