ERG-1SJ330
MFR.Part #
ERG-1SJ330
JLCPCB Part #
C3385448
Description
-55℃~+235℃ 1W 33Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS