ERJ-H3QF1R00V
MFR.Part #
ERJ-H3QF1R00V
JLCPCB Part #
C3999360
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS