ERA-3ARW183V
MFR.Part #
ERA-3ARW183V
JLCPCB Part #
C2079480
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS