ERJ-1TYJ621U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ621U
JLCPCB Part #
C4169798
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS