RN73H1JTTD6802D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6802D50
JLCPCB Part #
C4195304
Description
100mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS