ERA-3ARW123V
MFR.Part #
ERA-3ARW123V
JLCPCB Part #
C2090701
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS